O nas

Tworząc film i fotografię, staramy się pokazać  to, czego bez Nas nikt by nie zobaczył.

Kim jesteśmy?


Ciężko pisać samemu o sobie. Wolałbym by to zrobili znajomi, przyjaciele. Od 8 lat tworzymy wraz z żoną Dominiką duet fotografów, który wspaniale uzupełnia Grzegorz. Jesteśmy rodzicami dwóch kochanych urwisów. Wolne chwile uwielbiamy spędzać wędrując całą rodziną po górach, zimą szaleć na nartach.

Film i Fotografia!


Od 2002 roku związani jesteśmy z filmem i fotografią. Nasze początki są ściśle związane z rajdami samochodowymi stąd nazwa „Oesrecords” od skrótu oes (odcinek specjalny).

Zmiana Brandingu!


Teraz po zmianie Brandingu zostawiliśmy naszą historię, czyli pierwszy człon Oes, zmieniając nazwę na OesStudio. Niezmienna od samego początku też pozostaje ekipa filmowa Paweł, Rafał i Bartek.

Gotowi na każde wyzwanie!


Mając tak wspaniałych operatorów jesteśmy sprostać praktycznie każdemu wyzwaniu! Daje to naszym klientom gwarancję, że nawet podczas zdarzenia losowego mamy dla Was kompletną ekipę. Bardzo często fotografujemy wspólnie przez co rozwijamy się oraz uzupełniamy. Cechuje nas duże wyczucie sytuacji, poszukiwanie emocji, wzruszeń. Staramy się pokazać ten dzień taki jaki był, bez zbędnych ingerencji.

v

Największy komplement!


Największym komplementem jaki słyszymy, będąc najczęściej na zleceniach, jako ekipa foto Video 3-4 osobowa;

„Was w ogóle nie było widać, wraz z gośćmi czuliśmy się znakomicie”

v

Klient = nasza inspiracja!


Z wielką dbałością staramy się poznać naszych klientów by poczuć się jak ktoś bliski i być częścią tego dnia, dlatego też, każde nowe zlecenie jest dla nas niesamowitym wyzwaniem. Nie zapominamy też, że dopełnieniem naszej pracy są piękne albumy, czy równie ważne pendrive, które z każdą parą skrupulatnie personalizujemy. Tworząc film i fotografię, staramy się pokazać to, czego bez Nas nikt by nie zobaczył. To Wy jesteście naszą inspiracją!

FACEBOOK

___

INSTAGRAM

___

KONTAKT

___