Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej

Magiczne miejsce, choć najlepiej zdjąć buty i pozwolić sobie na niezapomniane chwile.

Zanim jednak poczuliśmy przyjemny piach Pustyni Błędowskiej, odwiedziliśmy ciekawe miejsce tuż obok.

Woda, piękny mostek czego chcieć więcej.

Bohaterami naszego reportażu są Klaudyna i Piotr.

Jeszcze chwilę temu towarzyszyliśmy im podczas ich wymarzonego dnia ślubu. Dziś przyszedł czas na sesję ślubną w plenerze
To był nasz wspólny pomysł, aby plener ślubny zrealizować właśnie na Pustyni Błędowskiej

Na Pustyni Błędowskiej zawsze są inne Młode Pary..

Nie przeszkadza to jednak absolutnie w samej sesji, oraz stworzeniu intymnych chwil tylko dla Was. Pamiętajcie, że ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Sesja tuż przed zachodem słońca, tzw „ złota godzina” zawsze jest magiczna i czarująca. Byłem pewny, że te zdjęcia ślubne stworzą historię ich miłości będą niezwykłe.

Pustynia Błędowska to piękne miejsce na zdjęcia ślubne i sam się o tym przekonałem, tak jak fotografowie ślubni z praktycznie całej Polski.

Pustynia Błędowska znajduje się na pograniczu województwa śląskiego i małopolskiego, jest największym obszarem pustynnym w Polsce. Dzięki swoim ogromnym rozmiarom daje możliwość wykonania sesji w odosobnieniu, ciszy i spokoju. Barwy zdjęć oddają ciepło jakie można poczuć na pustyni. Śmiało mogę stwierdzić że Pustynia Błędowska to jedyne tego typu miejsce w kraju na takie sesje ślubne.

Przy okazji zdjęć do sesji ślubnej, mogliśmy wspólnie z naszym filmowcem, zrealizować materiał to teledysku ślubnego, naszego ukochanego Wedding Day.

TELEDYSK

 

Picnook - online blogging tool