Sylwia & Chang IL

Przeszłość jest przyszłością. 

Można pomyśleć,  że to pragnienie zgłębienia polskiej kultury, sztuki i języka oraz silnie brzmiące dźwięki akordeonu połączyły te dwa serca z odległych sobie krajów, lecz niektóre uczucia to nie czysty przypadek, a PRZEZNACZENIE. Chang IL wiedział to od pierwszej chwili, a jego miłość do Sylwii pojawiła się w sercu, by rozpalić żywy ogień na długie lata. Wspólne, wielogodzinne rozmowy o ślubie i życiu rodzinnym oraz pewność, że dzień ten wcześniej, czy później nastanie, po 7 cudownych latach doprowadziły ich do tego pamiętnego dnia ślubu.  

A sen się ziścił – Weselmy się!

Tego dnia Nasze oczy ujrzały przepiękną kobietę o słowiańskiej urodzie. Nie sposób było pominąć jej subtelnych rysów twarzy i ciepłego wyrazu, który był odzwierciedleniem spokojnej osobowości i delikatnej duszy. Widok takich kobiet pozostaje na długo w pamięci. Sylwia w przepięknej sukni i uplecionym długim kłosie skradła serca wszystkich gości, ale Jej serce już wybrało…

Podczas Ceremonii Ślubnej w Pałacu Mieroszewskich w Będzinie ukochani trzymali się za ręce, a ich wzajemne spojrzenia i przenikliwy spokój, wyrażał więcej niż tysiąc słów. Towarzyszyła im słoneczna pogoda i cudowna atmosfera. A wszystko to w otoczeniu zabytkowego pałacowego wystroju oraz dźwięków wydobywających się spod dłoni harfistki. Było cudownie. My również poczuliśmy tę miłosną aurę, która przeniosła się na wszystkie fotografie i video ślubne.

Nadszedł czas hucznej zabawy i tak naprawdę nikt się nie spodziewał, jak niezapomniane atrakcje czekają na każdego gościa. Przyjęcie weselne odbyło się w Patio Park w Katowicach, a opinie, które głoszą, iż jest to najlepsza sala weselna na Śląsku, tego dnia znalazły swoje potwierdzenie.  

Wodzirej Rene trzymał pieczę nad całą oprawą muzyczną. Na tej weselnej imprezie nie było miejsca na nudy! Było barwnie, radośnie i przede wszystkim rodzinnie. Video ślubne z tej jakże hucznej zabawy to uwiecznione beztroskie i szczęśliwe chwile Młodej Pary i wszystkich gości. 

Był również element zaskoczenia, gdy polskie przyjęcie w jednej chwili przybrało zupełnie  inną postać, zabierając wszystkich gości do kraju kwitnącej wiśni, aby mogli choć przez chwilę poczuć prawdziwy koreański klimat i jego kulturę. Na fotografiach ślubnych udało Nam się również uchwycić niezwykle wzruszający taniec przy świecach. Piękniejszego zakończenia dnia ślubu nie sposób sobie wymarzyć. 

,,Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia’’ – fotograficzna sesja ślubna 

Czy może być coś piękniejszego niż widok kobiety przepełnionej miłością do drugiej osoby i szczęściem otaczającej jej chwili? Sesja ślubna odbyła się w stadninie koni Amigo Będzin w towarzystwie cudownego zwierzęcia o szlachetnej duszy, który, jak się okazało, stanowił idealne uzupełnienie całości powstałych obrazów. Sylwia i Chang IL mają w sobie tak ogromną siłę spokoju i ciepła, że ta energia tworzy wokół nich magiczną atmosferę. Tak naprawdę żadne słowa nie oddadzą tego, jak nieziemsko wyglądała ta piękna kobieta na koniu, którego kasztanowate umaszczenie odbijało promienie słoneczne. Zdjęcia z sesji ślubnej zapierają dech w piersiach, a wspomnienia z przeżytych chwil podczas Ceremonii Ślubnej i przyjęcia dają ciepło na sercu każdemu, kto miał zaszczyt towarzyszyć tej cudownej Parze w najważniejszych momentach ich życia. 

Zakończenie to prawdziwy początek. 

…a najcudowniejsze w tej historii jest to, że gdy wydawać by się mogło, że lepiej już być nie może to miłość zaskakuje ich każdego dnia, a ich rzeczywistość jest z tej samej przędzy, co ich marzenia…

Ślub – Pałac Mieroszewskich

Sala – Patio-park

DJ –   DJRene